Loading...
2017-02-16 18:33:31

Kısmetse Olur'da ünlü dizi oyuncusu damat adayı oldu!

Kısmetse Olur'da ünlü dizi oyuncusu damat adayı oldu! Kısmetse Olur yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ederken sürpriz haberleriyle de adından söz ettiriyor. Sevilen programın son bombası Kıbrıs'ta da Erkek Güzeli seçilen Altuğ Seçkiner oldu. Yakışıklı oyuncu Kısmetse Olur'un yeni damat adayı olacak. Altuğ Seçkiner, ne zaman programa katılacak? İşte büyük sürprize ilişkin merak edilenler..

Kısmetse Olur'da ünlü dizi oyuncusu damat adayı oldu!

Kanal D ekranında yayınlanan, Seda Akgül'ün sunduğu "Kısmetse Olur" programına Kanal 7'deki Elif dizisinde yer alan Kenan karakterini canlandıran Altuğ Seçkiner de dahil olacak. Daha sonra diziden ayrılan Altuğ Seçkiner uzun bir süre de Arka Sokaklar; Nizama Adanmış Ruhlar; Adanalı; Yaprak Dökümü; Akasya Durağı; Farklı Boyut; Küçük Kadınlar; Kollama; Acı Hayat ve Kanıt dizilerinde de rol aldı. Altuğ Seçkiner Kıbrıs'ta da Erkek Güzeli seçilmişti. En son Elif dizisinde Kenan karakterini canlandıran 34 yaşındaki Altuğ Seçkiner,eski aşkının unutamayan başarılı bir iş adamını yansıtıyordu. 

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen evlilik programlarından biri olan “Kısmetse Olur”a dizi oyuncusu Altuğ Seçkiner dahil olacak.

Kıbrıs'ta erkek güzelli seçilerek şöhret hayatına atılan Altuğ Seçkiner, daha önce Arka Sokaklar, Nizama Adanmış Ruhlar, Adanalı, Yaprak Dökümü, Akasya Durağı, Farklı Boyut, Küçük Kadınlar, Kollama, Acı Hayat, Kanıt ve Elif dizilerinde rol aldı. Oyuncunun ne zaman “Kısmetse Olur” evine dahil olacağı ise henüz belli değil.

Loading...
Yorumlar
GÜNCEL
Uyanır uyanmaz bu testi yapın!

Uyanır uyanmaz bu testi yapın!

Referandum için yapılan SON ANKET

Referandum için yapılan SON ANKET