Loading...
2017-02-16 20:26:49

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımı başladı

Memur adayları bu habere dikkat! Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımı başvuru sayfası açıldı, başvurular başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığının merkez teşkilatı istihdam edilmek üzere 10 Avukat alımı yapılacak. İşte yapılacak memur alımına ilişkin tüm detaylar...

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımı başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımı başvuru sayfası açıldı, başvurular başladı. Devlet Personel Başkanlığı tarafından 31 Aralık 2017 tarihinde yayınlanan ilanda Gençlik ve Spor Bakanlığının merkez teşkilatı istihdam edilmek üzere 10 Avukat alımı yapılacağı belirtilmişti. Adaylar başvurularını 24 Şubat 2017 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda bulunan bağlantıdan elektronik ortamda online olarak yapabilecekler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımına başvuru yapabilmek için; Hukuk Fakültesi mezunu olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 2016 KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak şartları bulunuyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı avukat alımı sözlü sınav usulü ile yapılacak olup, başvuru sonuçlarına göre sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi 3 Mart 2017 tarihinde bakanlığın resmi internet adresinden ilan edilecek. Adaylara ayrıca tebligat yapılamayacak, sözlü sınav 29-31 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak.

Loading...
Yorumlar
GÜNCEL
Uyanır uyanmaz bu testi yapın!

Uyanır uyanmaz bu testi yapın!

Referandum için yapılan SON ANKET

Referandum için yapılan SON ANKET